Як парити взимку

Як парити взимку

При парінні в зимовий період головним ворогом вейпа є мінусова температура. Розглянемо, як вона впливає на роботу електронної сигарети і наведемо кілька порад як можна парити, якщо це доводиться робити на вулиці.

Акумулятори

Як ви знаєте, на морозі акумулятори стрімко втрачають свою ємність. Це відноситься до всієї техніки, і електронні сигарети – не виняток. Це означає, що елементи живлення будуть набагато швидше сідати, і не зможуть віддавати великий струм при парінні на високій потужності.

Порада тут проста – тримайте девайс і запасні акумулятори в теплі, наприклад, у внутрішній кишені куртки. Не потрібно діставати його звідти і дозволяти йому охолоджуватися занадто довго.

Рідини

Рідини з високим вмістом гліцерину самі по собі густі, а на морозі стають ще густіше. Це стає серйозною проблемою при парінні на баку (RTA). Рідина погано всмоктується в хлопок, через що отримати «гарик» стає дуже легко.

Ще одна проблема – протікання. Коли з вулиці ви потрапляєте в тепло, рідина відігрівається і швидше за все протече з бака, так як вона знову стає більш текучою.

Щоб уникнути цих проблем, потрібно використовувати рідини з вмістом гліцерину не більш 50%, заміщаючи його пропіленгліколем. Він залишається текучим при більш низьких температурах, ніж гліцерин.

Хорошим рішенням буде використання на вулиці дріпки (RDA) замість бака. У дріпці не буде проблемою з протіканням і з гліцериновою рідиною, так як її можна накапати прямо на спіраль, гарантуючи хороше просочення вати. Єдина порада – перед хорошим затягуванням зробіть кілька коротких натиснень, щоб трохи прогріти рідину всередині дріпки.

Якщо у вас слабкий імунітет або часто болить горло, краще відмовитися від паріння на вулиці взимку. Вдихання холодного повітря разом з гарячою парою може привести до застуди або інших захворювань дихальних шляхів.

Отставить отзыв