Корисно знати: рідина для електронних сигарет, акумулятори для електронних сигарет, випарники

Корисно знати: рідина для електронних сигарет, акумулятори для електронних сигарет, випарники

Насправді електронна сигарета являє собою досить простий винахід. Для звичайного користувача важливі три компоненти: е-рідина, акумулятор і випарник, вибір яких формують звички й особисті переваги користувача. Ознайомимо докладніше з цими компонентами і обговоримо їх можливості.

Що входить до складу рідини для електронних сигарет?

Одним з найважливіших компонентів е-рідини є рослинний гліцерин (VG). Це органічна речовина природного походження не має кольору і запаху, має солодкуватий смак, широко використовується в харчовій і фармацевтичній промисловості, а також при виробництві засобів гігієни. Пропіленгліколь – це хімічна речовина, також широко поширений в харчовій промисловості. Також е-рідина містить ароматизатори і смакові добавки, воду і етанол. З широкого асортименту е-рідин клієнт завжди може вибрати відповідні для себе варіанти.

Пошук в Інтернеті дає інформацію про те, що однією з найбільш поширених проблем при використанні електронних сигарет є сухість у роті, яка, як правило, триває протягом 1-2 тижнів після початку використання е-сигарети, а пізніше цей нюанс відпадає (людина звикає).

Ми рекомендуємо використовувати е-рідини надійних виробників, сертифіковані за стандартами TRA, TÜV, SGS. Це забезпечує використання тільки якісних виробів.

Як працюють випарники для електронних сигарет?

Випарник являє собою деталь електронної сигарети, яка заповнюється е-рідиною. Усередині випарника є нагрівальний елемент, він нагріває рідину, і рідина перетворюється на пару. У продажу є різні види випарників, і для здійснення найбільш підходящого вибору буде корисно дізнатися їх основні принципи роботи.

Користувач електронної сигарети при здійсненні першого вибору повинен визначитися, який випарник йому підходить більше – зі змінним нагрівальним елементом або без нього. Випарник без змінного нагрівального елементу можна використовувати до тих пір, поки не зміниться смак пара, а потім слід його викинути і придбати новий. Випарник зі змінним нагрівальним елементом можна використовувати більш тривалий час, замінивши через якийсь проміжок часу його нагрівальний елемент.

Стосовно обох варіантів рекомендується завжди замінювати випарник / нагрівальний елемент після вживання 20-30 мл рідини. Це забезпечить безпечний вейпінг.

Можна також вибрати випарник на підставі розташування нагрівального елементу. Якщо нагрівальний елемент розташований у верхній частині випарника, зменшується можливість протікання випарника. У разі розташування нагрівального елементу в нижній частині випарника нижче ймовірність перегріву (перегоряння) випарника.

Випарники бувають заповнюваними зверху чи знизу. Частина випарників забезпечена регулятором повітряного потоку, що дозволяє користувачеві регулювати кількість пара е-сигарети. Таким чином, е-сигарету можна використовувати настільки дискретно, наскільки бажає користувач.

Який вибрати акумулятор для електронних сигарет?

Акумулятори е-сигарет доступні різних ємностей (mAh). Як позначає сам термін, ємність показує, скільки електричного струму вміщує акумулятор. Як правило, акумулятори більшої ємності також більші і за розмірами. Чим більше ємність акумулятора, тим довше він тримає заряд.

Всі представлені акумулятори на нашому сайті мають стабілізовану напругу. Це означає, що, незалежно від ступеня зарядки акумулятора, він постійно забезпечує рівномірну напругу, кількість диму однакова при повному і порожньому акумуляторі, а термін експлуатації випарника помітно довше, оскільки не виникає надлишкової або недостатньої напруги.

У продажу є також акумулятори з регульованою напругою і силою струму. Користувач такого акумулятора може сам регулювати кількість пара по своєму бажанню. Також багато акумуляторів забезпечені функцією контролю температури, що дозволяє налаштувати відповідну для нагрівального елементу температуру, а при перегріванні прилад сам вимкнеться. Коротко можна сказати так: користувач сам регулює температуру пара, який він вдихає. З набуттям досвіду користувач е-сигарет навчиться регулювати процес вейпінга в відповідності зі своїми бажаннями і потребами.

У більшості випадків акумулятори е-сигарет показують заряд акумулятора, що дозволяє користувачеві стежити за тим, скільки електричного струму містить його е-сигарета і коли акумулятор випорожниться. Так можна уникнути неприємних ситуацій і користуватися е-сигаретою без перешкоджаючих факторів.

Залийте е-рідину і насолоджуйтеся!

Е-сигарети запобігають виникненню безлічі проблем, які супроводжують паління звичайних сигарет. Незалежно від технології, користувач завжди має справу з простим рішенням. Якщо ж будь-які проблеми і можуть виникнути, то їм дуже легко запобігти або виправити.

Отставить отзыв