Чим відрізняється обслуговуючий Атомайзер (бак) від необслуговуючого?

Чим відрізняється обслуговуючий Атомайзер (бак) від необслуговуючого?

Початківцю парильщику при виборі першого девайса не позаздриш. Різноманітність форм, кольорів і функціоналу лякає недосвідченого користувача і ставить його перед складним вибором. Ситуацію не виправляє навіть консультант вейп-шопа, який розкидається термінами, абсолютно незвичними для новачка.

І якщо з батарейними блоками все більш менш ясно (варто орієнтуватися на ємність батареї), то з баками ситуація виглядає складніше. Адже сам по собі мод є тільки джерелом живлення, а процес генерування пара відбувається безпосередньо в самому атомайзері. Якщо узагальнити, то бак е-сигарети складається з бачка для зберігання рідини і випарного елемента. Принцип роботи наступний: батарейний блок подає струм на спіраль, яка в свою чергу розігріває бавовну, просочену заправкою.

Головна відмінність сучасних баків полягає в принципі їх обслуговування. Так чим же відрізняється обслуговуючий атомайзер від не обслуговуючого?

Для початку ми поговоримо про необслуговуючі – ідеальний варіант для початківців парильщиків. Завдяки тому, що на таких атомайзерах відсутня потреба в самостійній заміні намотки і укладанні вати. За вас це вже зробив сам виробник, випустивши готові варіанти випарників. Це означає, що коли ваш старий випарний елемент витратив свій ресурс, досить буде просто викрутити його і замінити на новий. Звертаємо вашу увагу на те, що до кожного атомайзеру підходить лише певний випарник. Тому купуйте змінні елементи тільки в професійних вейп-шопах.

Наступною перевагою необслуговуючих є низька вартість в порівнянні з обслуговуючим баком. Вся справа в тому, що конструкція такого атомайзера набагато простіше, що дає додаткові плюси – компактність і велику місткість. Правда дана економія є скоріше уявною, тому що постійне придбання змінних випарників обходиться трохи дорожче, ніж покупка спіралей і вати окремо.

Необслужка забезпечить вас постійністю і зручністю в процесі заміни випарного елемента. Тому всім новачкам, так і просто не особливим любителям возитися з намотуванням, ідеальним варіантом для паріння буде даний тип атомайзера.

Що стосується обслуговуючого бака, то як ви вже встигли помітити, відмінною рисою є можливість користувачеві самостійно вибирати дріт, конструювати намотування, встановлювати її в базу атома і укладати вату. Будуть потрібні певні знання, що стосуються характеристик матеріалів, з яких і буде споруджена спіраль. Від цього буде залежати і кількість витків, а відповідно і опір дроту. Тому в обов’язковому порядку потрібно стежити за залежністю між видаваємою потужністю мода і опором спіралі. У разі нестиковки, даний дисбаланс може призвести до нестабільної роботи акумулятора.

Незважаючи на складності в обслуговуванні, з даним типом атомайзера ви отримаєте більш насичений смак і густу пару. Однак, це вплине на витрати рідини, оскільки чим масивніше намотування, тим більше заправки буде випаровуватися. Обслуговуючі баки, зважаючи на складність конструкції, обійдуться покупцеві дорожче. Але зате в довгостроковій перспективі, ви зможете заощадити на покупці комплектуючих.

Отставить отзыв